Kültür-Sanat:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Altın küre adayları belli oldu
Ödüllerin yanı sıra kırmızı halıdaki şıklık yarışı yine olay yaratacak, dedikodularıyla çok konuşulacak ödül töreni 12 Ocak 2014 Pazar gecesi sahiplerini bulacak. İşte adaylar ve katagorileri...

EN İYİ DRAMA FİLMİ

“12 Years A Slave”
“Captain Phillips”
“Gravity”
“Philomena”
“Rush”

EN İYİ MÜZİKAL-KOMEDİ FİLMİ

“American Hustle”
“Her”
“Inside Llewyn Davis”
“Nebraska”
“The Wolf Of Wall Street”

EN İYİ DRAMA ERKEK

Chiwetel Ejiofor, “12 Years A Slave”
Idris Elba, “Mandela: Long Walk To Freedom”
Tom Hanks, “Captain Phillips”
Matthew McConaughey, “Dallas Buyers Club”
Robert Redford, “All Is Lost” Best Actor –

EN İYİ KOMEDİ ERKEK

Christian Bale, “American Hustle”
Bruce Dern, “Nebraska”
Leonardo DiCaprio, “The Wolf of Wall Street”
Oscar Isaac, “Inside Llewyn Davis”
Joaquin Phoenix, “Her”

EN İYİ DRAMA KADIN

Cate Blanchett, “Blue Jasmine”
Sandra Bullock, “Gravity”
Judi Dench, “Philomena”
Emma Thompson, “Saving Mr. Banks”
Kate Winslet, “Labor Day”

EN İYİ KOMEDİ KADIN

Amy Adams, “American Hustle”
Julie Delpy, “Before Midnight”
Greta Gerwig, “Frances Ha”
Julia Louis-Dreyfus, “Enough Said”
Meryl Streep, “August: Osage County”

EN İYİ YARDIMCI OYUNCU ERKEK

Barkhad Abdi, “Captain Phillips”
Daniel Bruhl, “Rush”
Bradley Cooper, “American Hustle”
Michael Fassbender, “12 Years A Slave”
Jared Leto, “Dallas Buyers Club”

EN İYİ YARDIMCI OYUNCU KADIN

Sally Hawkins, “Blue Jasmine”
Jennifer Lawrence, “American Hustle”
Lupita Nyong’o, “12 Years A Slave”
Julia Roberts, “August: Osage County”
June Squibb, “Nebraska”

EN İYİ FİLM YÖNEYMENİ

Alfonso Cuaron, “Gravity”
Paul Greengrass, “Captain Phillips”
Steve McQueen, “12 Years A Slave”
Alexander Payne, “Nebraska”
David O. Russell, “American Hustle”

EN İYİ GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ

Spike Jonze, “Her”
Bob Nelson, “Nebraska”
Jeff Pope and Steve Coogan, “Philomena”
John Ridley, “12 Years A Slave”
Eric Warren Singer and David O. Russell, “American Hustle”

EN İYİ GİŞE

“All Is Lost”
“Mandela: Long Walk to Freedom”
“Gravity”
“The Book Thief”
“12 Years A Slave”

EN İYİ FİLM ŞARKISI

“Atlas,” Coldplay (“The Hunger Games: Catching Fire”)
“Let It Go,” Idina Menzel (“Frozen”)
“Ordinary Love,” U2 (“Mandela: Long Walk to Freedom”)
“Please Mr. Kennedy,” Oscar Isaac, Justin Timberlake and Adam Driver (“Inside Llewyn Davis”)
“Sweet Than Fiction,” Taylor Swift (“One Chance”)

EN İYİ YABANCI FİLM

“Blue is the Warmest Color”
“The Great Beauty”
“The Hunt”
“The Past”
“The Wind Rises”

EN İYİ ANİMASYON FİLMİ

“The Croods”
“Despicable Me 2″
“Frozen”

EN İYİ DRAMA DİZİSİ 

“Breaking Bad”
“Downton Abbey”
“The Good Wife”
“House of Cards”
“Masters of Sex”

EN İYİ DRAMA DİZİSİ ERKEK

Bryan Cranston, “Breaking Bad”
Liev Schreiber, “Ray Donovan”
Michael Sheen, “Masters of Sex”
Kevin Spacey, “House of Cards”
James Spader, “The Black List”

EN İYİ DRAMA DİZİSİ KADIN

Julianna Margulies, “The Good Wife”
Tatiana Maslany, “Orphan Black”
Taylor Schilling, “Orange is the New Black”
Kerry Washington, “Scandal”
Robin Wright, “House of Cards”

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ

“The Big Bang Theory”
“Brooklyn 99″
“Girls”
“Modern Family”
“Parks and Recreation”

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ ERKEK

Jason Bateman, “Arrested Development”
Don Cheadle, “House of Lies”
Michael J. Fox, “The Michael J. Fox Show”
Jim Parsons, “The Big Bang Theory”
Andy Samberg, “Brooklyn 99″


EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ KADIN

Zooey Deschanel, “New Girl”
Lena Dunham, “Girls”
Edie Falco, “Nurse Jackie”
Julia Louis-Dreyfus, “Veep”
Amy Poehler

EN İYİ TELEVİZYON FİLMİ

“American Horror Story: Coven”
“Behind the Candelabra”
“Dancing on the Edge”
“Top of the Lake”
“White Queen”

EN İYİ TELEVİZYON FİLMİ ERKEK

Matt Damon, “Behind the Candelabra”
Michael Douglas, “Behind the Candelabra”
Chiwetel Ejiofor, “Dancing on the Edge”
Idris Elba, “Luther
” Al Pacino, “Phil Spector”

EN İYİ TELEVİZYON FİLMİ KADIN
Helena Bonham Carter, “Burton and Taylor”
Rebecca Ferguson, “The White Queen”
Jessica Lange, “American Horror Story: Coven”
Helen Mirren, “Phil Spector”
Elisabeth Moss, “Top of the Lake”

EN İYİ TELEVİZYON FİLMİ YARDIMCI OYUNCU ERKEK

Josh Charles, “The Good Wife”
Rob Lowe, “Behind the Candelabra”
Aaron Paul, “Breaking Bad”
Corey Stoll, “House of Cards”
Jon Voight, “Ray Donovan”

EN İYİ TELEVİZYON FİLMİ YARDIMCI OYUNCU KADIN

Jacqueline Bisset, “Dancing on the Edge”
Janet McTeer, “White Queen”
Hayden Panettiere, “Nashville”
Monica Potter, “Parenthood”
Sofia Vergara, “Modern Family”
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Hızlı ve Öfkeli'de Paul Walker'ın akıbeti...
Universal yapımcıları, Hızlı ve Öfkeli 7 filmini tamamlamak için Paul Walker'ın kardeşleri Caleb ve Cody...

Haberi Oku